Опис
Einhell Генератор бензиновий TE-IG 3500 інверторний, 230В, 3.2кВт (макс. 3.3кВт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | 6,5 ч |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Генератор | інверторного типу |
| Класс защиты | IP23 |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Об’єм двигуна | 212 см3 |
| Об'єм оливи в картері двигуна | 0.6 л |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Розетки | 1 x 12 В |
| Тип ДВС | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер |
| Топліво | Бензин |
| Пристрій | генератор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴









