Einhell Насос садовий акумуляторний AQUINNA 18/28, PXC, 2800л/год, 18В, 2.5бар, глибина 6м, 2.55кг, без АКБ та ЗП
Опис
Садовий самовсмоктувальний акумуляторний насос Einhell AQUINNA 18/28 лінійки Power X-Change system серії Expert призначений для догляду за садом, має високу продуктивність, особливо добре підходить для зрошення, поливу саду або подачі води з резервуарів. Для живлення насоса потрібна одна батарея на 18 В Power X-Change. AQUINNA 18/28 може перекачувати до 2800 літрів води за годину з макс. тиском 2,5 бар. Насос має режим ECO та BOOST. Великий гвинт для заповнення водою для легкого заповнення насоса водою (необхідний першого всмоктування) полегшує запуск, захист від замерзання забезпечується гвинтом для зливу води. Захист від перевантаження захищає двигун від перегріву. Вбудована ручка для перенесення забезпечує зручне транспортування. Насос має монтажні отвори для фіксації на постійному місці використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,55 кг |
| Висота подавання | 25 м |
| Діаметр патрубки | 33,3 мм |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою |
| Максимальна глибина занурення | 6 м |
| Максимальний обсяг подавання | 2800 л/год |
| Призначення | для чистої води |
| Температура подавання, макс. | 35 °C |
| Тип | насос садовий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 876 ₴








