Опис
Компактний сучасний, 4-х режимний перфоратор Einhell TC-RH 800 4F серії Classic з пневматичним ударним механізмом і чотирма режимами роботи: свердлінням, свердлінням з ударом, ударом з фіксацією і без фіксації долота свердління 26 мм потужністю 800 Вт та силою удару 3 Дж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,2 кг |
| Ключові особливості | 4 режими роботи |
| Комплектація | додаткова ручка |
| Максимальна швидкість обертання | 930 об/хв |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 26 мм |
| Потужність | 800 Вт |
| Живлення | мережа |
| РОЗМІРИ | 385х110х345 |
| Адреса двигуна | горизонтально |
| Режими | Буріння |
| Сила удару | 2,6 Дж |
| Частота ударів за хвилину | 4500 уд./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 472 ₴






