Опис
Високоякісний запасний ланцюг Ryobi довжиною 30 см (12 дюймів) для RY18CSX30A. Забезпечує високу продуктивність та довговічність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина шини | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,13 кг |
| Гарантія | 1 місяць |
| Обсяг | 0,0002 м3 л |
| Сумісні моделі пил | Ryobi RY18CSX30A |
| Тип | Цепь |
| Крок ланцюга | 8,26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


