Шуруповерт-дриль ударний акумуляторний ONE+ HP RPD18X-242S 18В 1х2А·год 1х4А·год ЗУ 95Нм 500·2100об·хв Ryobi




Опис
Шуруповерт ударний акумуляторний Ryobi RPD18X-242S (код товару: 5133005283) серії ONE+ High Performance 18В працює на основі інноваційної безщіткової технології. Завдяки запатентованій електроніці та інтелектуальній акумуляторній технології безщітковий двигун забезпечує максимальну продуктивність інструменту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість ударів | 31500 уд/хв |
| Максимальний крутний момент | 95 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 54 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | акумулятор — 2 шт./(2,0 А·год і 4,0 А·год) |
| Обсяг | 0,0100 м3 л |
| Тип двигуна | Безголовий |
| Колір | Салатовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴


