Шуруповерт-дриль акумуляторний ONE+ HP RDD18X-220S 18В 2х2А·год ЗУ 95Нм 500·2100об·хв 1.7кг сумка Ryobi
Опис
Шуруповерт-дриль акумуляторний Ryobi RDD18X-220S (код товару: 5133005284) серії ONE+ HP (High Performance) з потужним безщітковим двигуном, що забезпечує високу якість роботи, більш тривалий час роботи та більш тривалий термін служби. Металевий патрон для дриля діаметром 13 мм і момент 95 Нм, що крутить, дозволяють використовувати більші аксесуари, що робить акумуляторний шуруповерт-дриль більш універсальним в різних областях застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 95 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 54 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | акумулятор — 2 шт./Ryobi RB1820C ONE+ 18 В 2 А·год (код товару: 5133005052) |
| Обсяг | 0,0098 м3 л |
| Тип двигуна | Безголовий |
| Колір | Салатовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 399 ₴











