Пила ланцюгова акумуляторна ONE+ HP RY18CSX30A-150 18B 1х5А·год ЗУ шина 30см безщіткова 13.2м/с 3.2кг Ryobi
Опис
Пила ланцюгова акумуляторна Ryobi RY18CSX30A-150 (код товару: 5133005466) серії ONE+ HP (High Performance) з потужним безщітковим двигуном, що забезпечує високу якість роботи, більш тривалий час роботи та більш тривалий термін служби. Акумуляторна безщіткова пила RYOBI довжиною шини 30 см ідеально підходить для розпилювання дерев середнього розміру, обрізки гілок, сучків та подрібнення садового сміття. Високий крутний момент забезпечує постійне і швидке різання та запобігання заклинюванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Ryobi RB1850X ONE+ 18В 5А·год (код товару: 5133005287) |
| Вага | 3,2 (без акумулятора) кг |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 300 мм |
| Зарядний пристрій | Ryobi RC18120 ONE+ 18В 2А (код товару: 5133002891) |
| Особливості | Автоматична система змащення |
| Пила | Ryobi RY18CSX30A-150 ONE+ HP |
| Швидкість обертання ланцюга | 13,2 м/с |
| Тип | Акумуляторні |
| Рівень звукової потужності | 100 дБ |
| Ширина паза | 1,09 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 800 ₴







