Опис
Набір дисків для роторайзера Einhell TC-CS 860 Kit та TC-CS 860/1 Kit ідеально підходить для різноманітних задач різання. У комплекті є алмазний диск для каменю та плитки, диск HW/HSS для роботи з деревом, а також HM/TCT диск для деревних матеріалів та пластику. Всі диски мають діаметр Ø89 мм та забезпечують високу точність різання. Комплект доповнюють шайба та гайковий ключ для зручного монтажу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр зовнішній | 89 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,29 кг |
| Вид | Дискова |
| Гарантія | 14 днів |
| Допустима кількість обертів 1/хв | 8000 (алмазний OE89 мм х 10 мм для каменю та плитки) / 8000 об./хв (HW/HSS диск OE89 х 10 мм, Z 80 для дерева) / 4000 об./хв (для деревини та пластику) |
| Комплектація | Пиляльні полотна 3 шт.,/(1 шт., – алмазний відрізний диск OE89 мм х 10 мм для каменю та плитки; 1 шт., - HW/HSS диск OE89 х 10 мм, Z 80 для дерева; 1 шт., - HM/TCT диск OE89 х 10 мм, Z 36 для деревини; 1 шт. |
| Обсяг | 0,0019 м3 л |
| Сумісні інструменти | роторайзер |
| Тип упаковки | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴






