Опис
Міцний міський рюкзак із туристичними особливостями. Ідеально підходить для перенесення солідної кількості поклажі, при цьому без найменших втрат у комфорті та безпеці. Ручка оснащена металевим тросом у пластиковій оболонці і кріпиться до корпусу рюкзака чотирма заклепками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1600 г |
| Для аксесуарів | Да |
| Для документів | Да |
| Для ноутбука | Да |
| Для планшета | Да |
| Дод. зовнішні | Да |
| Додатково | ручка обладнана металевим тросом |
| Інші особливості | «повітропроникна» сітка на спині |
| Інші відділення | 2 бічні сітчасті кишені |
| Максимальна діагональ | 16 " |
| Обсяг | 26 л л |
| Органайзер | Да |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 27,8 x 37,8 x 3,9 см |
| У напрямку | міський стиль |
| Розміри (ШхВхТ) | 36 x 48 x 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴











