Опис
Безщітковий дриль-шуруповерт забезпечує оптимальну потужність у складних умовах застосування. Унікальний безщітковий двигун Metabo для швидкого просування робіт та високої ефективності при свердлінні та загвинчуванні шурупів. Вбудоване підсвічування робочої зони. Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією вправо або вліво. Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В та зарядними пристроями CAS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 8 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 38 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звукова потужність | 88 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 77 дБ(А) |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон |
| Конструкція | пістолетна |
| Крутний момент (м'який) | 34 Нм |
| Обсяг | 0,0054 м3 л |
| Розміри, (ВхШхГ) | 241х108х187 мм |
| Тип двигуна | Безголовий |
| Рівень вібрації (похибка) | 1,5 м/сек² |
| Колір | зелений із чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 896 ₴



