Опис
Диск пильний для грубих та середніх розпилів при плавній подачі та незначній споживаній потужності інструменту. Забезпечує хороші результати при поздовжньому розпилюванні цільної деревини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Японія |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,58 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал полотна | HW/CT |
| Обсяг | 0,0006 м3 л |
| Сумісні інструменти | торцеві пили /(KS 216 M Lasercut/KGS 216 M/KGSV 216 M/KGSV 72 Xact/KGSV 72 Xact SYM) |
| Ширина пропилу, мм. | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 393 ₴


