Опис
Набір свердел Tolsen, 16 шт, для роботи з деревом, металом та цеглою. Включає 6 свердлів по металу (2-8 мм), 5 спіральних свердлів по дереву (4-10 мм) та 5 свердлів по цеглі (4-10 мм). Свердла з циліндричним хвостовиком поставляються у пластиковому кейсі для зручного зберігання та транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість об’ єктів у наборі | 16 шт. |
| Робочий матеріал (застосунок) | дерево |
| Свердла для дерева | 4, 5, 6, 8, 10 мм |
| Свердла для цегли | 10 мм |
| Свердла для металу HSS-TiN | 2, 3, 4, 5, 6, 8 мм |
| Тип | набір свердел |
| Тип хвостика | циліндричний |
| Упаковка | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴


