Bosch Водонагрівач електр. плоский слім Tronic 3500, 100 л, 1,5 кВт, ун. монтаж, ел. упр-ня, B, білий




15 800 ₴
15 169 ₴
- В наявності
- Код: RC_7736507294
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Водонагрівач Bosch Tronic 3500 T забезпечує зручне та гаряче водопостачання з функціями енергозбереження, що ідеально підійде для вашого будинку. Його бак прямокутної форми виконаний зі склокераміки та емальованої сталі, що гарантує довговічність та захист від корозії. Завдяки потужності 1500 Вт, два ТЕна забезпечують швидке нагрівання води, досягаючи максимальної температури 75°C. Можливість встановлення як вертикально, так і горизонтально дозволяє гнучко адаптувати пристрій до вашого приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 34.1 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання (ΔT 50 °C) | 3 |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити (ВхШхГ) | 90,2 x 56,9 x 31,7 |
| Додатково | захист від морозу та легіонел |
| Клас енергоспоживання | B |
| Комплектація | гвинти |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Матеріал покриття бака | метал |
| Мінімальна температура нагрівання води | 30 °C |
| Об'єм місткості для води | 100 л |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Способ нагрева | електрика |
| Тепловтрати в режимі очікування | 1,41 кВт·год/добу |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | мокрий ТЕН |
| Управління | Електронне |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | прямокутний |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 169 ₴


