Bosch Водонагрівач електр. плоский слім Tronic 4500, 50 л, 1,5 кВт, ун. монтаж, ел. упр-ня, B, білий


Опис
Електричний бойлер Bosch Tronic 4500 TR4501 50 EBP – новинка 2024 року, створена для ефективного та економічного нагріву води в умовах сучасного побуту. Компактний настінний накопичувальний пристрій, який чудово підходить для заміни застарілих водонагрівачів та модернізації систем гарячого водопостачання. Завдяки простому управлінню, наявності чотирьох режимів роботи та функцій збереження енергії, водонагрівач забезпечує швидкий та зручний нагрівання води в діапазоні температур від 30°C до 75°C. Час нагріву (∆T = 50°C) становить лише 1 годину 55 хв, що дозволяє користувачам насолоджуватися гарячою водою без тривалого очікування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27,3 кг |
| Час нагрівання (ΔT 50 °C) | Да |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити (ВхШхГ) | 87,5 x 46,9 x 27,8 |
| Додатково | захист від морозу та легіонел |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Матеріал покриття бака | метал |
| Мінімальна температура нагрівання води | 30 °C |
| Об'єм місткості для води | 50 л |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Способ нагрева | електрика |
| Тепловтрати в режимі очікування | 1,16 кВт·год/добу |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | мокрий ТЕН |
| Управління | електронне |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | прямокутний |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 200 ₴


