Опис
Перфоратор ручний електричний ЗЕНІТ ЗП-1100 DFR – це ударний багатофункціональний інструмент для буріння отворів, штроблення каналів, демонтажу покриттів та конструкцій, ущільнення ґрунту, обробки каменю, бетону бурами та порожніми коронками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,4 кг |
| Ключові особливості | додаткова передня ручка з гумовим манжетом |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон |
| Максимальна швидкість обертання | 1050 об./хв |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 4 - 26 мм; до 60 мм (в цеглі) мм |
| Потужність | 1100 Вт |
| Живлення | мережа |
| Режими | Довбання |
| Сила удару | 2,8 Дж |
| Частота ударів за хвилину | 5800 уд./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 863 ₴









