Опис
Перфоратор ручний електричний ЗЕНІТ ЗПП -1200/2 профі – це потужний ударний інструмент для буріння отворів, штроблення каналів (пазів) під прокладання кабелю або трубопроводу, демонтажу покриттів та конструкцій, ущільнення ґрунту, обробки каменю, бетону бурами та порожніми коронками. Потужна горизонтальна (пряма) за типом модель ЗЕНІТ ЗПП -1200/2 профі сконструйована з розташуванням електродвигуна вздовж корпусу, що має додаткову передню рукоятку. Працює у трьох ключових режимах, має можливість фіксації долота. Перфоратор ЗЕНІТ ЗПП -1200/2 профі входить до ТОП-20 асортименту електроінструменту ТМ "ЗЕНІТ", заслужено одна з найпопулярніших моделей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,45 кг |
| Ключові особливості | електронне регулювання швидкості обертання |
| Комплектація | гарантійний талон |
| Максимальна швидкість обертання | 1300 об./хв |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 4 - 28 мм (до 60 мм в цеглі) мм |
| Потужність | 1200 Вт |
| Живлення | мережа |
| Режими | Довбання |
| Сила удару | 3,8 Дж |
| Частота ударів за хвилину | 4800 уд./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 371 ₴








