Опис
Пила ланцюгова бензинова ЗЕНІТ БПЛ-455/2250 – це надійний та мобільний інструмент для садово-паркових, будівельних та ремонтних робіт з бензиновим двигуном внутрішнього згоряння як привод. Забезпечує розпилювання деревних матеріалів, підрізування дерев, гілок дерев у саду, заготівлі дров, розпилення легких бетонів, пластмаси в побутових умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 455 мм |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Кількість ланок приводу | 72 шт. |
| Обсяг | 0,0399 м3 л |
| Об’єм двигуна | 52 |
| Особливості | Антивібраційна система |
| Крок ланцюга | 0 |
| Ширина паза | 1,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 792 ₴







