Лобзик електричний TJS-9011 900Вт 0-3000обмін 3.6кг TEKHMANN
Опис
Лобзик електричний Tekhmann TJS-9011 потужністю 900 Вт та частотою 0-3000 ходів/хв забезпечує точне та ефективне різання деревини (до 110 мм) та металу (до 10 мм). Оснащений регулятором швидкості, перемикачем маятникового ходу, лазерним покажчиком лінії різу та швидкозатискним фіксатором пильного полотна. Кут нахилу платформи до 45° та електронна система регулювання швидкості роблять його зручним та універсальним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Вага | 3.6 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання дерева | 110 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм |
| Комплектація | гарантійний талон |
| Похилий різ | 45 º |
| Особливі властивості | Можливість регулювання швидкості |
| Живлення | Мережа |
| Колір | Помаранчевий |
| Частота хода | 3000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 342 ₴








