Опис
Торцювальна пилка Tekhmann TMS-2425 з протяжкою забезпечує точні розпили завдяки лазерному покажчику лінії різу та механізму протяжки на двох паралельних штангах. Потужний двигун на 2400 Вт забезпечує 4000 об/хв, дозволяючи виконувати пропили до 340 мм завдовжки та 75 мм завглибшки. Поворотний стіл та нахил диска (-45°/+45°) розширюють можливості роботи з різними матеріалами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Вид | торцювальна |
| Глибина пропила | 75 мм |
| Довжина ходу | 340 мм |
| Комплектація | Гарантійний талон |
| Потужність двигуна | 2400 Вт |
| Обладнання двигуна | 4000 об./хв |
| Живлення | електромережа |
| Розмір диска | 255 мм |
| Тип | Стаціонарна |
| Функції і можливості | клас виробу: ІІ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 400 ₴






