Опис
Модель TWI 305 MIG дозволяє вести напівавтоматичне зварювання серед захисного газу (технологія MIG). Зварювальний апарат TWI 305 MIG дозволяє використовувати для дугового зварювання обміднений сталевий дріт з автоматичною подачею замість електрода, що плавиться в середовищі інертного/активного газу (режими MIG/MAG).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Напруга живлення | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Діаметр електрода дроту | 0.6-0.8 мм |
| Діапазон регулювання струму | 20-140 |
| Додатково | MIG/MAG/MMA |
| КПД | 85.0% |
| Клас ізоляції | Н |
| Комплектація | Гарантійний талон |
| Коефіцієнт потужності (cos ↑) | 0.8 |
| Максимальна споживана потужність | 5,7 кВА |
| Напруження холостяцького ходу | 65 В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Робочий цикл | 75.0% |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP21S |
| Тип | зварювальний інверторний апарат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 980 ₴







