Опис
Бензинова ланцюгова пилка CSG-2545 з потужністю 2.5 кВт (3.4 к.с.) та об'ємом двигуна 52 см³ створена для ефективного виконання складних завдань. Модель оснащена системою «легкий запуск», праймером, хромованим циліндром та антивібраційною системою, що забезпечує комфортну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 455 мм |
| Кількість обертів | 3200 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Кількість ланок приводу | 72 шт. |
| Обсяг | 0,0340 м3 л |
| Об’єм двигуна | 52 |
| Особливості | Антивібраційна система |
| Ширина паза | 1,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴







