Опис
Бензинова ланцюгова пилка CSG-1840 забезпечує потужність 1.8 кВт (2.5 к.с.) з об'ємом двигуна 37.2 см для ефективної роботи. Модель оснащена системою «легкий запуск», праймером, автоматичним мастилом ланцюга та антивібраційною системою для комфортної експлуатації. Хромований циліндр та гальмо ланцюга подвійної дії забезпечують надійність та безпеку. Довжина шини становить 40 см, що підходить більшості завдань на ділянці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 406 мм |
| Кількість обертів | 2900 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 210 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 310 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Кількість ланок приводу | 57 шт. |
| Обсяг | 0,0312 м3 л |
| Об’єм двигуна | 37,23 |
| Особливості | Антивібраційна система |
| Ширина паза | 1,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴








