Опис
Дворежимний перфоратор «бочкового» типу обладнаний потужним та спритним двигуном 1800 Вт з великою силою удару 10 Дж. Швидкість ударів регулюється в діапазоні 1300-3200 уд/хв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,8 кг |
| Довжина кабеля живлення | 300 см |
| Ключові особливості | клас виробу: ІІ |
| Комплектація | вугільні щітки |
| Максимальна швидкість обертання | 550 об/хв |
| Потужність | 1800 Вт |
| Живлення | мережа |
| Режими | Довбання |
| Сила удару | 10 Дж |
| Частота ударів за хвилину | 1300 уд./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 690 ₴






