Верстат для заточування ланцюгів TCS-350 350Вт розмір диска 104мм 5000об/хв 2.6кг TEKHMANN
1 847 ₴
1 804 ₴
- В наявності
- Код: RC_850538
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Верстат для заточування ланцюгів пил електричний – спеціалізований настільний пристрій для швидкого заточування абразивним диском сталевих пиляльних ланцюгів практично всіх типорозмірів ручних бензинових та електричних пилок по дереву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 104 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Комплектація | верстат заточувальний |
| Призначення | для заточування різального інструменту |
| Напруга живлення | 220 В |
| Особливості | клас виробу: ІІ |
| Живлення | Мережа |
| Тип | точильний верстат |
| Товщина шліфувального кола | 3,2 мм |
| Частота холостого ходу | 5000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 804 ₴







