Опис
Зварювальний апарат інверторний TWI-20 LCD призначений для електродугового зварювання електродами різних типів (стандартними, рутиловими, з нержавіючої сталі та ін.) постійним струмом при ремонті транспорту, під час будівельно-монтажних, ремонтно-відновлювальних та інших робіт у місцях з наявністю електромережі 220 В. Жидко. Це особливо корисно при частій зміні зварювальних режимів, які мають місце при роботі з різними марками та товщиною металу, різними по діаметру електродами, швами при монтажі просторових конструкцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Напруга живлення | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,5 кг |
| Діаметр електрода дроту | 1.6-5 мм |
| Діапазон регулювання струму | 10-200 |
| Додатково | "LIFT TIG" — функція плавного виходу на режим під час зварювання неплавким електродом |
| КПД | 85.0% |
| Клас ізоляції | Н |
| Комплектація | Гарантійний талон |
| Коефіцієнт потужності (cos ↑) | 0.9 |
| Потужність | 9800 Вт |
| Напруження холостяцького ходу | 80 В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип | зварювальний інверторний апарат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 440 ₴










