Шуруповерт-дриль акумуляторний TCD-12/2 BS Kit 12В 1х2А·год 30Нм 0-400·1400об·хв 1кг кейс з TEKHMANN
Опис
Акумуляторний шуруповерт TCD-12/2 BS Kit здатний працювати в одному з двох режимів: свердління (друга швидкість) або закручування/відкручування металовиробів з вибраним крутним моментом (перша швидкість). Патрон виробу з ручним затягуванням без ключа дозволяє використовувати змінні інструменти з циліндричним та багатогранним хвостовиком. Система фіксації типу DFR дозволяє швидко замінити патрон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.16 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звукова потужність | 110 дБ(А) |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Обсяг | 0,0092 м3 л |
| Підсвічування для робочих зон | блокування шпинделя |
| Колір | оранжевий із чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 916 ₴









