Опис
Верстат заточувальний TBG-4515 LB застосовується як універсальний настільний пристрій для швидкого ручного механізованого заточування різного різального інструменту, видалення гострих кромок, залишків та напливів на виробах з металу та з інших матеріалів абразивним колом та абразивною стрічкою в побутових умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10,3 кг |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 150 мм |
| Звуковий тиск | 110 дБ(А) |
| Класс защиты | IP20 |
| Комплектація | верстат заточувальний |
| Призначення | для заточування різального інструменту |
| Напруга живлення | 220 В |
| Особливості | LED подсветка |
| Живлення | мережа |
| Тип | точильний верстат |
| Частота холостого ходу | 2980 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 850 ₴








