Пила ланцюгова акумуляторна TCC-10/i20 20В 6м/с 3.14кг без АКБ та ЗП TEKHMANN
Опис
Ланцюгова акумуляторна пилка TCC-10/i20 призначена для пиляння деревини, обрізки сучків, заготівлі дров та інших господарських цілей у побутових умовах. Живлення пристрою здійснюється від літій-іонного акумулятора серії i20 ємністю 2/4 Ач. Завдяки бездротовій конструкції підвищується зручність при використанні та мобільність виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.14 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 240 мм |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Обсяг | 0,0205 м3 л |
| Особливості | однофазний колекторний двигун із подвійною ізоляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 869 ₴











