Шуруповерт-дриль акумуляторний TCD-18 Li 2.0 18В 1х2А·год 28Нм 0-350·1300об·хв 1.3кг кейс TEKHMANN
Опис
Шуруповерт здатний працювати у двох швидкісних режимах: перший дозволяє здійснювати операції загвинчування/викручування, другий – свердління та свердління з ударом. Функція «свердління з ударом» підходить для цегляних кладок і стін з пористого бетону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Обсяг | 0,0099 м3 л |
| Колір | оранжевий із чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴







