Опис
Телевізор TCL 85P69B з діагоналлю 85 дюймів - це ідеальний вибір для створення домашнього кінотеатру. Зображення з роздільною здатністю 4K Ultra HD з підтримкою HDR забезпечує приголомшливу чіткість, яскравість і реалістичні кольори. Вбудовані смарт-функції дають змогу дивитися улюблений контент через популярні стрімінгові сервіси, а потужні динаміки Dolby Audio створюють об'ємний звук. Стильний та тонкий дизайн робить TCL 85P69B гармонійним доповненням до будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| CI-модуль | Да |
| Smart платформа | Google TV |
| SmartTV | Да |
| Бездротове під'єднання | Bluetooth |
| Вага (без підставки) | 35,1 кг |
| Вага з підставкою | 35,8 кг |
| Входи | HDMI |
| Виходи | Вихід на навушники |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1890 x 1155 x 374 |
| Графічний процесор | Quad Core |
| Індекс динамічних сцен | 2400 кадрів/сек |
| Кількість HDMI | 3 шт |
| Кількість USB | 1 шт. |
| Кількість динаміків | 2 |
| Комплектація | Батарейки |
| Потужність звуку | 30 Вт |
| Призначення | споживчий |
| Настінне кріплення VESA | 600х400 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Особливості | Wide Color Gamut |
| Підтримка інтернет сервісів | Alexa Smart Home |
| Підтримка хмарних сервісів | Да |
| Підтримка застосунків | Вбудований браузер |
| Постійна пам'ять | 10,2 Гб |
| Дротове під'єднання | Ethernet |
| Розмір діагоналі | 85 " |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Система динаміків | 2 |
| Тип HDMI | HDMI 2.1 |
| Тип LED-підсвітки | локальна |
| Тип матриці | VA |
| Кут огляду за вертикаллю | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Формат зображення | 16:9 |
| Колір | Титан |
| Цифровий тюнер | DVB-C (кабельне) |
| Частота розгортання, Гц | 60 |
| Яскравість | 450 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 999 ₴







