Опис
Зварювальний апарат Зеніт ЗЗІ-250 mini - компактний та потужний інструмент, який використовують для побутових та напівпрофесійних зварювальних робіт. Цей інверторний зварювальний апарат забезпечує стабільне та надійне зварювання, навіть при роботі з тонкими матеріалами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,9 кг |
| Діаметр електрода дроту | 1.6-3.2 мм |
| Діапазон регулювання струму | 30 |
| Додатково | VRD – функція обмеження напруги холостого ходу |
| Клас ізоляції | F |
| Комплектація | Гарантійний талон |
| Максимальна споживана потужність | 5,1 кВА |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP21S |
| Тип | Зварювальний апарат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 420 ₴


