Опис
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX 3000i (9SX3000I) потужністю 3000 ВА класу On-line з подвійним перетворенням забезпечить максимальний рівень захисту підключеного обладнання. Синусоїдна вихідна напруга у всіх режимах роботи та нульовий час перемикання на акумулятори. Топологія подвійного перетворення постійно контролює вхідну мережу та регулює напругу та частоту. Вбудований лічильник заміни батарей та енергоспоживання у кіловат-годинах. Широкі можливості з дистанційного моніторингу та управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33,4 кг |
| Час роботи за повного навантаження | 6 хв |
| Час роботи під час половинного навантаження | 16 хв |
| Вхід | C20 |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихід | 1xC19 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Діапазон реєстрації | 200-276 В |
| Дисплей | Так |
| Довжина проводу, м | 1.8 |
| Додатково | можливість під'єднання до 4 додаткових батарей |
| Захист | функція автовідключення |
| Інтерфейс | 1 клемна мініколодка |
| Спотворення вихідної напруги | 3 |
| Комплектація | 2 шнури для під'єднання обладнання |
| Макс. вихідна потужність | 3000 ВА |
| Максимальний ККД | 99 |
| Напруга на зовнішні батареї | 12 |
| Відносна вологість | 0-96% (без конденсації) |
| ПЗ | Intelligent Power |
| Розміри (ВхШхГ) | 346 x 214 x 412 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип батареї | олив'яно-кислотна |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип пристрою | онлайн із подвійним перетворенням |
| Встановлено батарей | 8 шт. |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Ефективна вихідна потужність | 2700 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 900 ₴







