Портативна електростанція CUBE 2000, 2584 Вт (R-Drive 4400 Вт), 2048 Вт/рік, IPX3, BT, розширення Segway
Опис
Портативна електростанція CUBE 2000 - надійне та потужне джерело енергії для ваших потреб у будь-який час та в будь-якому місці. Захист за стандартом IPX3 забезпечує стійкість до бризок води, що робить її ідеальним вибором для використання на вулиці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Segway |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26,1 кг |
| Вхід | 220 В ~ 8 A 50 Гц 1250 Вт Макс |
| Вхід постійного струму | 12-60 В 800 Вт Макс (сонячна панель) |
| Вихід | 13,6 В 10 A 136 Вт Макс |
| Габарити | 354 × 289 x 399 |
| Максимальна вихідна потужність | 2200 (змінний струм; 384 Вт - постійний струм) Вт |
| Робоча температура | -10 °С — +45 °C |
| Температурний діапазон заряджання | 5-45° C |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 500 ₴











