Акустична система B-56 2.0, USB, mini-jack, чорний Microlab

Опис
Компактна акустична стереосистема. Гучномовці виконані у класичній формі. Матеріал корпусу – дерево (МДФ), що унікально для портативної акустики. Зручне керування за допомогою провідного пульта дистанційного керування. На пульті розміщено регулятор рівня гучності. Живлення від USB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Стан | Новий |
| Тип | Портативні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Регулятор гучності |
| Інтерфейси | 3.5 мм (Mini-Jack) |
| Матеріал оздоблення | MDF |
| Пульт ДУ | дротовий |
| Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ) | 63 x 160 x 107 |
| Співвідношення сигнал/шум | 70 дБ |
| Сумарна потужність | 3 Вт |
| Фронт | 1,5 Вт/канал |
| Колір оздоблення | чорний |
| Частотний діапазон | 100 - 18000 |
| Екранування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 822 ₴


