Опис
Духовка електрична об'ємом 72 літри, з класом енергоефективності A, оснащена дисплеєм та функцією конвекції. Вона має каталітичну задню стінку для самоочищення та телескопічні напрямні для безпечного та зручного вилучення дека.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливості | 3D приготування |
| Висота для вбудовування | 60 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 59,5x59,4x56,7 |
| Глибина для вбудовування | 55 мм |
| Духовка | електрична |
| Кількість режимів приготування | 12 шт. |
| Кількість скел дверцят | 3 шт |
| Матеріал панелі керування | загартоване скло |
| Потужність під'єднання | 3.3 кВт |
| Обсяг | 72 л л |
| Покриття внутрішньої камери | эмаль |
| Листи в комплекті | глибоке деко |
| Розміри для вбудовування (ВхШхГ) | 600x560x550 |
| Режими нагрівання | Верхній + нижній нагрів + конвекція |
| Решітки в комплекті | 1 шт. |
| Тип | Вбудована |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | каталітична |
| Управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Колір ручки | Чорний |
| Ширина для вбудовування | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 500 ₴







