Deante Комплект змішувача для кухні з фільтром зворотного осмосу Ecosoft Standard (BCH_064M_PROMOSET)


8 700 ₴
8 439 ₴
- В наявності
- Код: RC_BCH_064M_PROMOSET
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Комплект змішувача для кухні Deante із фільтром зворотного осмосу Ecosoft Standard (BCH_064M_PROMOSET) – це ідеальне рішення для чистої та здорової води у вашому будинку. Стильний змішувач Deante із сучасним дизайном гармонійно доповнює кухню, а фільтр Ecosoft забезпечує багатоступінчасте очищення води, видаляючи до 99% домішок, хлору, важких металів та бактерій. Легкість використання та висока якість матеріалів гарантують зручність та тривалий термін служби комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип змішувача | одноважільний |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Длина излива | 18 см |
| Довжина сполучних шлангів | 450 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас шума | II |
| Комплектація | 1 фільтр, хром BCH_064M |
| Монтажна різь | 3/8 '' |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Положення важеля | зліва |
| Розмір аератора | M22 |
| Способ монтажа | на горизонтальну поверхню |
| Тип | змішувач |
| Тип излива | поворотний вилив |
| Тип управління | ручка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 439 ₴


