Опис
Духова шафа Gorenje BPS6737E14BG є сучасним та стильним приладом, який відрізняється високою ефективністю. Він має клас енергоспоживання A+, що робить його економічним у використанні. Завдяки функції AirFry, ви можете готувати улюблені смажені блюда без додавання жиру. Функція FastPreheat дозволяє досягти температури 200°C лише за 5 хвилин, що значно економить час. Ця духовка також оснащена програмою Pizza, яка дозволяє випікати піцу за температури до 300°C. Внутрішня поверхня духовки очищається за допомогою піролізу, що спрощує догляд за нею. Телескопічні напрямні забезпечують зручність використання, а дверцята з четверним склом гарантують безпеку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Механічне блокування дверцят |
| Вага | 34,2 кг |
| Можливості | AirFry |
| Висота для вбудовування | 59 - 60 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 59,5 х 59,5 х 56,4 |
| Глибина для вбудовування | 55 (з урахуванням відстані до стіни) см |
| Духовка | електрична |
| Кількість скел дверцят | 4 шт |
| Максимальна площа приготування | 1360 см2 |
| Матеріал панелі керування | стекло |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Потужність під'єднання | 3.5 кВт |
| Напрямні деко | однорівневі телескопічні |
| Обсяг | 77 л л |
| Відчинення дверцят | зверху вниз |
| Покриття внутрішньої камери | ЕСО-емаль |
| Споживання електроенергії у вентиляційному режимі | 0,71 кВт |
| Споживання електроенергії в класичному режимі | 1,03 кВт |
| Споживання електроенергії в режимі очікування | 1 кВт |
| Листи в комплекті | глибоке емальоване деко |
| Режими нагрівання | Gratin |
| Решітки в комплекті | 1 шт. |
| Тип | мультисистемна |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | піролітична |
| Управління | електронне |
| Функціональні особливості | Динамічна система охолодження DC+ |
| Колір | Чорний |
| Колір ручки | темно-сіра матова неіржавка сталь |
| Ширина для вбудовування | 56 - 56,4 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 300 ₴











