Опис
Температура в духових шафах OptiBake досягає 200 ° C всього за 5 хвилин, що на 30% швидше, ніж при звичайному розігріві. Дуже зручно, коли готуєте страви, які потребують попереднього розігріву. Як тільки пристрій розігріється, з'явиться світловий індикатор і пролунає звуковий сигнал. Найкращих результатів випічки можна досягти, поєднавши великий та малий гриль. Продумане розташування цих елементів забезпечує оптимальний розподіл жару та кращі результати приготування: страви виходять хрусткими ззовні та ніжними всередині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32,3 (нетто) кг |
| Можливості | AirFry+ |
| Висота для вбудовування | 590 мм |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Духовка | електрична |
| Кількість скел дверцят | 3 шт |
| Максимальна площа приготування | 1360 см2 |
| Потужність під'єднання | 3.5 кВт |
| Напрямні деко | частково висувні дворівневі телескопічні напрямні |
| Обсяг | 77 л л |
| Споживання електроенергії | 0,71 кВт |
| Листи в комплекті | глибоке емальоване деко |
| Режими нагрівання | FrozenBake |
| Решітки в комплекті | 1 шт. |
| Тип | мультисистемна |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | очищення парою |
| Управління | ергономічні перемикачі |
| Функціональні особливості | Динамічна система охолодження DC+ |
| Колір | Чорний |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 000 ₴











