Cooper&Hunter Осушувач повітря CH-D008WD9-16LDWF, 16л/доба, 22м.кв, 125м3/година, 245Вт, 1,8л, дисплей,
12 300 ₴
11 909 ₴
- В наявності
- Код: RC_CH-D008WD9-16LDWF
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WD9-16LDWF із серії WD9 - це багатофункціональний прилад, який поєднує в собі три основні функції: осушення повітря, його очищення, а також сушіння одягу. Пристрій здатний видаляти до 16 літрів вологи за добу, що робить його ефективним для приміщення з високим рівнем вологості. Використовує холодоагент R290 у кількості 0.037 кг, що є екологічно безпечним рішенням та сприяє зниженню негативного впливу на навколишнє середовище.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,6 кг |
| Габарити | 45,5 х 29 х 19,5 |
| Додатково | Блокування від дітей |
| Місткість резервуара для води | 1,8 л |
| Потужність | 160 Вт |
| Напруга електроживлення | 220 В |
| Обладнання | Керування через Wi-Fi |
| Площа приміщення | 22 кв.м |
| Продуктивність | 16 л/добу |
| Робоча температура | +5°C - +35°C |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | Осушувач повітря |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 909 ₴







