Cooper&Hunter Осушувач повітря CH-D008WDC-16LDWF, 16л/добу, 22м.кв, 140м3/год, 200Вт, 3л, дисплей,
15 000 ₴
14 519 ₴
- В наявності
- Код: RC_CH-D008WDC-16LDWF
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WDC-16LDWF – компактний пристрій, який забезпечує продуктивність до 16 літрів на добу, підходить для приміщень до 22 м². Оснащений Wi-Fi керуванням через додаток C&H Smart, трьома режимами роботи (розумний, сушіння одягу, нічний), регулюванням вологості (40%-70%) та індикацією вологості в реальному часі. Унікальний розподіл повітря на 360 ° забезпечує ефективну роботу. Стильний білий дизайн та низьке енергоспоживання (200 Вт) роблять його ідеальним вибором для вашого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11,1 кг |
| Габарити | 29 х 52 |
| Датчики й індикація | Індикація зволоження повітря різними кольорами в реальному часі |
| Додатково | 3 режими роботи |
| Місткість резервуара для води | 3 л |
| Потужність | 180 Вт |
| Обладнання | 6 ступенів захисту |
| Площа приміщення | 22 кв.м |
| Продуктивність | 16 л/добу |
| Робоча температура | +5°C - +35°C |
| Тип | Осушувач повітря |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Електростатичний пилоуловлювальний фільтр | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 519 ₴











