Cooper&Hunter Осушувач повітря CH-D009WD10-20LDUWF, 20л/доба, 36м.кв, 170м3/година, 450Вт, 2,5л, дисплей,
17 500 ₴
16 799 ₴
- В наявності
- Код: RC_CH-D009WD10-20LDUWF
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D009WD10-20LD UWF серії WD10 WF - багатофункціональний пристрій, який стане чудовим помічником у підтримці комфортного клімату у Вашому приміщенні. Поєднує три ключові функції: ефективне осушення повітря, очищення від забруднень та зручне сушіння одягу. Осушення до 20 літрів на добу. Використовує екологічно безпечний тип холодоагенту - R290, який є ефективним та має низький вплив на навколишнє середовище.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15,5 кг |
| Габарити | 49 х 35,2 х 24 |
| Датчики й індикація | Індикатор забруднення фільтра |
| Додатково | Робоча вологість |
| Місткість резервуара для води | 3 л |
| Потужність | 450 Вт |
| Напруга електроживлення | 220 - 240 В |
| Обладнання | 6 ступенів захисту |
| Площа приміщення | 36 кв.м |
| Продуктивність | 20 л/добу |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | Осушувач повітря |
| Ультрафіолетова лампа UVC | Да |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 799 ₴











