Cooper&Hunter Осушувач повітря CH-D014WDC-30LDWF, 30л/доба, 42м.кв, 185м3/година, 505Вт, 4,5л, дисплей,
18 500 ₴
17 759 ₴
- В наявності
- Код: RC_CH-D014WDC-30LDWF
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WDC-30LDWF для підтримки комфортного рівня вологості у приміщенні. З продуктивністю до 30 літрів на добу він ідеально підходить для площ до 42 м². Оснащений електронним керуванням, зручним дисплеєм та вбудованим Wi-Fi для дистанційного контролю. Таймер забезпечує програмування роботи за вашим графіком. Завдяки потоку повітря 185 м ³ / год і споживаної потужності 505 Вт, пристрій ефективно усуває надмірну вологу, створюючи комфортний мікроклімат у вашому будинку. Білий корпус надає влаштуванню елегантності, гармонійно вписуючись у будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Габарити | 30 х 66 |
| Додатково | Потужність осушення |
| Місткість резервуара для води | 4,5 л |
| Потужність | 350 Вт |
| Напруга електроживлення | 220 В |
| Обладнання | 6 ступенів захисту |
| Площа приміщення | 42 кв.м |
| Продуктивність | 30 л/добу |
| Робоча температура | +5°C - +35°C |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | Осушувач повітря |
| Управління | електронне |
| Колір | Білий |
| Електростатичний пилоуловлювальний фільтр | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 759 ₴











