Опис
Комутатор серії EasySmart DGS-1100-24PV2, що настроюється, оснащений 24 портами 10/100/1000Base-T (12 портів з підтримкою PoE), призначений для використання в мережах підприємств малого та середнього бізнесу. Підтримка PoE робить комутатор DGS-1100-24PV2 оптимальним рішенням для організації відеоспостереження. Функції керування, діагностики, пошуку та усунення несправностей, а також енергозберігаючі технології дозволяють використовувати DGS-1100-24PV2 для вирішення різних завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| FLASH-пам'ять | 16 Мб |
| Jumbo-фрейми | 10240 Кб |
| MTBF (середнє напрацювання на відмову) | 255003 год |
| RAM-пам'ять | 128 Мб |
| Безпека | BSMI |
| Бюджет потужності PoE | 100 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Вологість під час зберігання | от 0% до 95% |
| Габарити (мм) | 280 x 230 x 44 |
| Індикатори | Link/Activity/Speed (на порт) |
| Кількість портів | 24 |
| Комутаційна матриця | 48 Гбіт/с |
| Максимальна споживана потужність | 131,5 Вт |
| Метод комутації | Store-and-forward |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.5 |
| Охолодження | пасивний |
| Порти | 24 x 10/100/1000Base-T |
| Споживана потужність у режимі очікування | 8,8 Вт |
| Робоча вологість | 0% до 95% |
| Робоча температура | -5 до 50 °C |
| Розмір буфера | 512 КБ |
| Сертифікати | BSMI |
| Швидкість передавання пакетів | 35,71 Мбіт/с |
| Стандарти та протоколи | IEEE 802.1p |
| Таблиця MAC-адрес | 8 k |
| Точка зберігання | от -40 до 70 °C |
| Тепловиділення | 107,5 BTU/ч |
| Тип | комутатор |
| Тип комутатора | настроюваний |
| Управління | D-Link Network Assistant |
| Функції | 802.3ad Link Aggregation |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 570 ₴




