ARDESTO DNF-M326[Холодильник з нижн. мороз., 201x59.5х63, холод.відд.-245л, мороз.відд.-76л, 2дв., А++, NF,
Опис
Двокамерний холодильник сірого кольору з електронним керуванням та системою охолодження No Frost. Підходить для офісу чи квартири великих розмірів. Клас енергозбереження холодильника - А++, є динамічне LED-підсвічування та можливість перенавішування дверей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| No frost | Да |
| Вага | 72 кг |
| Час збереження холоду | 15 год |
| Додатково | Хладагент R600a |
| Клімат клас | N |
| Кількість дверей | 2 двері |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Навішування дверей | Да |
| Загальний об'єм | 321 л |
| Піноутворювач | циклопентан |
| Споживання електроенергії | 234 кВт/год |
| Розташування морозильної камери | знизу |
| Тип | холодильник двокамерний |
| Тип освітлення | Да |
| Тип ручок | Вертикальні |
| Ток | 0.7 A |
| Управління | електронне |
| Функції/можливості | Total No Frost |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 888 ₴











