ARDESTO Посудомийна машина вбудована, 10компл., А++, 45см, 3-я корзина, білий
15 000 ₴
14 659 ₴
- В наявності
- Код: RC_DWMB-V4573
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Посудомийна машина ARDESTO DWMB-V4573 є надійним та функціональним пристроєм. Компактна модель, що вбудовується, шириною 45 см білого кольору вдало підходить сучасній кухні. Різноманітні програми, продуктивне завантаження, тиха та економна робота – основні переваги пристрою. Пристрій захищений від переливу та протікання. Передбачено просте інтуїтивно зрозуміле керування. Якість, екологічність та надійність матеріалів виготовлення забезпечують тривалий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Клас сушіння | A |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке миття | 30' 40°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 82 x 44,8 x 55 |
| Річне споживання електроенергії | 211 кВт/год |
| Довжина кабелю електроживлення | 1,65 м |
| Індикатор роботи | Да |
| Клас миття | A |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Кількість програм миття | 7 |
| Короба для посуду | 2 полиці для кухлів |
| Особливі | Захист від переливу |
| Половинне завантаження | з одним режимом (Eco Wash) |
| Споживання води на рік | 2520 л |
| Споживання електроенергії | 0,755 кВт |
| Приєднувальна потужність | 1900 Вт |
| Програма делікатного миття | 40°C |
| Програма інтенсивного миття | 65°C |
| Програми | швидке 30' 40 °C |
| Витрата води за рік | 2520 л |
| Витрата води за цикл | 9 л |
| Сушарка | турбо |
| Таймер відтермінування запуску | Да |
| Температура мийки | 45° |
| Тип управління | кнопкові перемикачі |
| Тип встановлення | вбудована |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 659 ₴


