ARDESTO Посудомийна машина, 10компл., А++, 45см, дисплей, 3-я корзина, гігієн.обробка, білий
Опис
Раціонально спроектована посудомийна машина ARDESTO DWMF-V458SMHW3 призначена для щоденного забезпечення чистоти посуду та кухонного приладдя. Окремий пристрій працює тихо і впорається з 10 комплектами посуду, є енерго- та водозберігаючим. Електронне управління, покращена система сушіння Turbo, захист від переливання та протікання, відкладення старту, половинне завантаження, додаткові ополіскування та сушіння – неповний список корисних опцій, які підвищать якість життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Клас сушіння | A |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке миття | 30' 40°C |
| Довжина кабелю електроживлення | 1,65 м |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Інші індикатори | завершення роботи |
| Інші функції | Smart Wash |
| Клас миття | A |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Кількість програм миття | 8 |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність під'єднання | 1900 Вт |
| Обладнання | 2 полиці для кухлів |
| Особливості | 5 температурних режимів |
| Половинне завантаження | з трьома режимами (Eco Wash) |
| Програма делікатного миття | 40°C |
| Програми | Smart 30°C - 50°C |
| Витрата води за цикл, л | 9 |
| Річне енергоспоживання | 211 кВт·год |
| Річне споживання води | 2520 л |
| Сушарка | Turbo |
| Таймер відтермінування запуску | Да |
| Тип | окремо стоїть |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 400 ₴











