ARDESTO Посудомийна машина, 15компл., А+++, 60см, дисплей, 3-я корзина, гігієн.обробка, білий
Опис
Повнорозмірна посудомийна машина ARDESTO DWMF-V608SMHW3, що окремо стоїть, заощадить час, сили та засоби. Корпус білого кольору 60 см завширшки. Передбачено 8 програм та 4 температурні режими. Система з 3-х кошиків забезпечує адаптивність до потреб користувачів та дозволяє видалити найскладніше забруднення на 15 комплектах посуду. Режим «Автоматичне відчинення дверцят» підвищує комфорт використання. Багатофункціональний пристрій працює тихо та ефективно, гарантуючи отримання чистого та гігієнічного посуду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Клас сушіння | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке миття | 30' 40°C |
| Довжина кабелю електроживлення | 1,65 м |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Інші індикатори | завершення роботи |
| Інші функції | Smart Wash |
| Клас миття | A |
| Кількість комплектів посуду | 15 |
| Кількість програм миття | 8 |
| Потужність під'єднання | 1900 Вт |
| Обладнання | 2 полиці для кухлів |
| Особливості | 5 температурних режимів |
| Половинне завантаження | з трьома режимами (Eco Wash) |
| Програми | Smart 30°C - 50°C |
| Витрата води за цикл, л | 9 |
| Річне енергоспоживання | 241 кВт·год |
| Річне споживання води | 2520 л |
| Сушарка | Turbo |
| Тип | окремо стоїть |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 500 ₴











