Опис
Стильна варильна панель, оформлена в стилі «газ на склі», поєднує в собі унікальний дизайн, точність регулювання та ефективність газового нагріву з елегантною глянсовою склокерамічною поверхнею, що легко очищається. Природний рух - прямо від низької температури до високої. Попереду цієї варильної панелі знаходяться поворотні ручки керування. Вони легко обертаються, дозволяючи вам із зручністю вибирати рівень нагріву варильної панелі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | газ — контроль |
| Габарити | 59х52 |
| Задня ліва | 100 мм |
| Задня права | 70 мм |
| Кількість газових конфорок | 4 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Особливості | тримачі посуду |
| Передня ліва | 54 мм |
| Передня права | 70 мм |
| Розміри для вбудовування | 560х480 |
| Решітки конфорок | эмаль |
| Тип поверхні | газова |
| Управління | ручки керування |
| Пристрій | варильна поверхня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 399 ₴






