Опис
Індукційна варильна поверхня SenseBoil 600 слідкує за киплячою водою. Вона автоматично визначає досягнення водою точки кипіння та регулює температуру, переводячи бурхливе кипіння у стійке повільне. Зверніть увагу на створення чудових страв замість того, щоб стежити за киплячою водою. Hob2Hood - абсолютна зручність. Функція Hob2Hood забезпечує бездротове з'єднання варильної поверхні та витяжки. Почніть готувати, а витяжка сама підбере налаштування для оптимальної швидкості екстракції відповідно до вибраного рівня нагрівання варильної панелі. Робить всю роботу за користувача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | автоматичне вимикання |
| Габарити | 59х52 |
| Задня ліва | 180 мм |
| Задня права | 180 мм |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Особливості | виявлення каструль |
| Оформлення | з конічною рамкою |
| Передня ліва | 210 мм |
| Передня права | 145 мм |
| Розміри для вбудовування | 560х490 |
| Тип поверхні | індукційна |
| Управління | Сенсорне |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Функції | EcoTimer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 199 ₴











