Опис
Функція Bridge індукційної варильної поверхні 600 дозволить поєднати дві окремі конфорки в єдину велику зону. Автосинхронізація налаштувань температури та часу робить це рішення ідеальним для приготування більшості страв на планчі або у качениці. Функція Bridge: об'єднуйте конфорки та не обмежуйте місце приготування. Функція Bridge дозволить поєднати дві окремі конфорки в єдину велику зону. Автосинхронізація налаштувань температури та часу робить це рішення ідеальним для приготування більшості страв на планчі або у качениці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | автоматичне вимикання |
| Габарити | 71х52 |
| Задня ліва | 210 мм |
| Задня права | 240 мм |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Особливості | автоматичне швидке нагрівання |
| Оформлення | з конічною рамкою |
| Передня в центрі | 145 мм |
| Передня ліва | 210 мм |
| Розміри для вбудовування | 680х490 |
| Тип поверхні | індукційна |
| Управління | Сенсорне |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Функції | EcoTimer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 799 ₴











